Nga Bota, 26 Qershor 2022, 12:53

Me fotot me bikini, Diletta i tregon Can Yamanit çfarë ka humbur

XING

Me fotot me bikini, Diletta i tregon Can Yamanit çfarë ka humbur

Në pritje të nisjes së sezonit të ri, një nga vajzat më të dashura të ekranit në Itali, Diletta Leota ka zgjedhur brigjet e Siçilisë për t’u relaksuar.

Me fotot me bikini, Diletta i tregon Can Yamanit çfarë ka humbur

Diletta nuk harron asnjëherë të postojë në Instagram dhe së fundmi është shfaqur në super formë.

Me fotot me bikini, Diletta i tregon Can Yamanit çfarë ka humbur

Sigurisht këto postime kanë risjellë në vëmendje edhe ndarjen e saj nga aktori turk Can Yaman, i cili sipas fansave duhet të jetë penduar që ka humbur këtë bukuri.

Me fotot me bikini, Diletta i tregon Can Yamanit çfarë ka humbur