Nga Bota, 8 Gusht 2022, 21:27

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson të vdekur

XING

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas 9 muajsh bashkë. Kaq u desh dhe Kanye është kthyer me deklaratat e tij kundër Pete. Reperi ka deklaruar po mban zi për vdekjen e rreme të Pete Davidson.

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson

West ndau në Instagram faqen e parë të gazetës “New York Times” (me fotoshop) ku shkruhej: “SKETE DAVIDSON VDES NË MOSHËN 28 VJEÇARE”.

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson

Gjithashtu u vu në shënjestër armiku tjetër i West-it, Kid Cudi me një nëntitull që lexonte: “Kid Cudi donte të këndonte në funeral, por kishte frikë mos i hidhnin shishe”. 

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson

Reperi e quajti Davidson “Skete” gjatë gjithë lidhjes së tij me Kim. Madje e 'varrosi të gjallë’ Davidson në videoklipin e tij muzikor për këngën “Eazy”. West sulmoi gjithashtu 28 vjeçarin në një tjetër video për të njëjtën këngë, këtë herë ndërsa aktori kishte veshur një kapuç ku shkruhej “Skete”. 

Kanye West tallet keq pas ndarjes së Kim Kardashian, e shpall Pete Davidson