Showbizz Shqiptar, 14 Janar 2022, 12:44

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit: Të fitojë më i miri

XING

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

Atdhe Xharavina do të jetë sonte i ftuar në “Glamour Zone”. Në faqen zyrtare të “RTV Ora” është publikuar videoja promo e emisionit, ku shihet se ai ka bërë deklarata të forta.

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

I pyetur se me cilën ndër vajzat do të flirtonte, Atdheu ka përmendur emrin e këngëtares Beatrix Ramosaj, e cila është e lidhur me Donald Veshajn.

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

“Po a nuk do e kishe problem konkurrencën?”, e ka pyetur moderatorja Ester Bylyku, referuar aktorit. “Le të fitojë më i miri”, është përgjigjur Atdheu, duke i shpallur kështu “luftë” Donaldit.

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit:

Atdheu shpreh pëlqimin për Beatrixin dhe i shpall luftë Donaldit: