Showbizz Shqiptar, 14 Janar 2022, 12:08

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë të parë me partnerin

XING

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Në shkurt të vitit 2020 Iva Tiço deklaroi se e ka gjetur dashurinë e jetës. Gazetarja foli për herë të parë për partnerin, duke zbuluar se ai është gjerman.

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Përgjatë kësaj kohe, Iva është treguar shumë e rezervuar rreth jetës private dhe fotot me partnerin kanë munguar. Ajo ka bërë një përjashtim vetëm së fundmi, teksa ka publikuar një imazh të ëmbël krah tij.

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Dyshja shihen në një piknik, por Iva është siguruar që të mos e zbulojë portretin e mashkullit që i ka marrë zemrën.

"Me te mirat dhe me te keqijat e vitit te shkuar i kam mbajtur per vete… gjerat qe shtrihen ne mes, jane postime Instagrami", ka shkruar ajo krahas fotos.

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë

Ka gjetur dashurinë e jetës, Iva Tiço pozon për herë