Granit tregon takimin me Fifin pas daljes: Nuk shkoi mirë, ja çfarë ndodhi

Xing

E Hënë 6 Dhjetor 2021, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Në një rrëfim për emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, Granit Cana ka treguar se pas daljes së Fifit ata janë takuar, por jo gjithçka ka shkuar mirë.

“U takuam pasi ajo doli nga shtëpia por nuk shkoi gjithçka mirë. E prisja një përqafim të ngrohtë dhe një foto të përbashkët pas gjithë asaj historie që kaluam brenda, por që nuk ndodhi. Por, megjithatë ne kemi komunikuar. Jemi miq. Kjo është e rëndësishme”.

“Fifi më ka nxjerrë anën time emocionale para publikut. Me të jam shprehur më lirshëm pasi që te të tjerët nuk është se kam pasur besim. Por më pas gjërat janë dramatizuar. Kur dola e pashë që disa gjëra i kanë bërë shumë të mëdha. Unë asnjëherë nuk kam injoruar shëndetin e Fifit. Unë e vlerësoj Fifin dhe kam thënë se do ta kem gjithmonë mikesh”, është shprehur ai.

Poll