'Më vrau shumë, nuk e prisja nga ai', Paloma zhgënjehet nga Donaldi

Xing

E Mërkurë 13 Tetor 2021, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Mbrëmjen e djeshme Paloma u zgjodh si një ndër të preferuarat e publikut në "Big Brother VIP". Sipas saj, kjo nuk është pritur aspak mirë nga Donaldi dhe reagimi i tij e ka zhgënjyer.

Paloma tregoi se Donaldi nuk e priste që ajo të zgjidhej dhe se kjo e ka vrarë shumë.

"Në momentin që u nominova, që u votova nga publiku si person favorit...mund ta prisja nga Semi, nga x, y që realisht nuk kam afrimitet ose muhabet, por një ndër personat që e njihja dhe jashtë ishte Donaldi. E bënte atë fytyrë...i thashë pse ti nuk e prisje që do më zgjidhte publiku mua, jo tha nuk e prisja. A e di sa më ka vrarë ajo pjesë...ma tha Semi që nuk e prisja për ty, po nuk më erdhi keq, por nga Donaldi....Kam vënë re që personat që i ndjen të rrezikshëm do t'i piketoj si personat që do t'i largoj nga vetja. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

MOTI NE TIRANE
Poll