Xhemi Shehu, banorja më e re e 'BBV'? Arbana Osmani jep lajmin

Xing

E Diel 10 Tetor 2021, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku këta të fundit i kanë drejtuar dhe pyetje rreth “Big Brother VIP”.

Gjatë komunikimit me ta, Arbana ka lënë të kuptohet se Xhemi Shehu mund të jetë banorja më e re e këtij reality show. “Pse nuk e ke futur Xhemin në “Big Brother VIP”?”, i ka shkruar një prej ndjekësve.

“Kush tha që nuk do e fus?”, ka replikuar Arbana, duke i bërë të gjithë kuriozë. Nuk dihet ende nëse kjo është një shaka e saj, apo e vërteta.

MOTI NE TIRANE
Poll