'Mos fol më, mbylle…', kapen keq Ada me Alvisën: T'i hipja sipër?

Xing

E Martë 14 Shtator 2021, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Alvisa dhe Bashkimi, djali nga Kosova që jeton në Amerikë zhvilluan takimin e tyre të parë në Për’Puthen. Mirëpo ky takim duket se nuk i pëlqeu Adës, e cila tha se mes tyre nuk kishte emocione.

Alvisa - Adës: Më fal çfarë duhet t'i bëja t'i hipja sipër? Fol me baza dhe argumenta.

Ada: Pse kujt i hypa unë sipër? Me kë sy e pe?

Alvisa: Me këtë me xham

Ada: Mos fol më, rri aty, mos fol kot 

Alvisa: Mos fol ti palidhje

Ada: Po mos fol më moj

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll