Noizy dhe Dhurata çmendin rrjetin me bashkëpunimin e tyre

Xing

E Enjte 22 Korrik 2021, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Dueti i Dhurata Dorës dhe Noizyt që përflitej prej dy vitesh, tashmë është gati. Nëpërmjet rrjeteve sociale, artistët kanë konfirmuar se kënga do të publikohet sonte në mesnatë.

Bashkëpunimi që po çmend rrjetin këto ditë e po pritet me padurim do mbajë titullin "Mi Amor".

“Një gjë po ju them. Kënga me Dhurata Dorën do të shkatërroj klubet e botës. Edhe ato që s’din me kërcy do të kërcejnë deri sa t’thyhen. Mbajeni mend", ka thënë Noizy për këtë bashkëpunim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

 

MOTI NE TIRANE
Poll