'Ka ardhur koha të bëhem baba', Erik Lloshi me një lajm të bukur

Xing

E Mërkurë 21 Korrik 2021, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Erik Lloshi ishte i ftuar së fundmi në një intervistë për “RTV Ora”, ku u shpreh se ndihet shumë i lumtur me bashkëshorten. Eriku tha se së shpejti dëshiron të bëhet baba, por megjithatë deri më tani nuk ka asgjë konkrete.

“Ndihem shumë mirë, jam shumë i lumtur, besoj se ka ardhur koha që të bëhem edhe baba, shumë shpejt, por akoma nuk kemi asgjë konkrete. Shpresoj që me ndihëm e Zotit lart dhe me ndihmën time besoj se do ja arrijmë“, tha Eriku.

MOTI NE TIRANE
Poll