Nuk dogji shaminë e beqarit dhe i nxorri gishtin e mesit, Rezarta paralajmëron Ermalin

Xing

E Hënë 19 Korrik 2021, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan në martesë historinë e tyre 17-vjeçare. Ata organizuan një ceremoni private me familjarët dhe njerëzit e dashur teksa Rezarta dita ditës publikon momente nga dasma.

Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa Ermali po bëhej gati të digjte shaminë e beqarisë, por e mbështjell atë dhe duke qeshur nxjerr gishtin e mesit.

“Taksirat një dasmë tjetër derisa të djegësh atë shami të beqarit”, ka shkruar Rezarta në Instastory.

MOTI NE TIRANE
Poll