Tea i nxjerr të dashurin Shqipes: Është bërë tjetër njeri që kur është dashuruar 

Xing

E Diel 18 Korrik 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Tea dhe Shqipja u përfshinë në debate të ashpra në "Përputhen", por pas daljes nga emisioni janë pajtuar e janë bërë mikesha. Këtë e vërtetoi sot edhe Tea, e cila e ftuar në rubrikën "n'Fermë", në "E diell", teksa intervistohej nga Mariana Kondi, zbuloi se Shqipja është dashuruar dhe është shumë e lumtur.

Mariana: Me Shqipen u pajtuat?

Tea: U pajtuam, është qetësuar Shqipja. Është bërë tjetër njeri që kur është dashuruar.

Mariana: Si është dashuruar? Ka ndonjë?

Tea: Po, shyqyr Zoti ja bëri mbarë. Tani është e qetë, e lumtur, e ëmbël.

MOTI NE TIRANE
Poll