Nga Tirana në Prishtinë, Krenari dhe Luana blejnë apartamentin super luksoz

Xing

E Premte 14 Maj 2021, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Luana prej vitesh e ka mbajtur hermetike jetën private, megjithatë tashmë të gjithë e dinë së ajo është në një lidhje me Krenarin. Çifti janë kapur mat shpeshherë, madje bashkëjetojnë në Tiranë.

Së fundmi, "Prive" ka zbuluar se dyshja do të zhvendosen për të jetuar në Prishtinë. Ata kanë finalizuar kontratën për blerjen e një apartamenti luksoz në lagjen Arbëria.

Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u përfol se dyshja janë gati t'i thonë "Po" njëri-tjetrit. Sipas "Ballkan Web" Luana dhe Krenari kanë nisur përgatitjet e dasmës. Ceremonia do të jetë private dhe do të mbahet në Shtator.

MOTI NE TIRANE
Poll