'I lidhur jashtë dhe së shpejti baba', Murati ballafaqohet me të gjithë në ‘Përputhen’

Xing

E Premte 14 Maj 2021, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet është përfolur se Murati është i lidhur jashtë emisionit, madje do të bëhet baba për herë të parë.

Si qëndron e vërteta? Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Murati i ka hedhur poshtë këto lajme teksa është ballafaquar me të gjithë në studio. 

“I kam parë këto lajme. Nuk është e vërtetë. Mes meje dhe asaj vajzës, e cila është ortakja ime, nuk ka asgjë. Ajo është shumë e shqetësuar për këtë lajm. Asgjë nuk është e vërtetë. Nuk e di pse ka dalë ky lajm kështu”, është shprehur ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

MOTI NE TIRANE
Poll