Feston ditëlindjen, Kida surprizon të ëmën me fjalët e ndjera

Xing

E Mërkurë 7 Prill 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Një ndër njerëzit më të shtrenjtë për Kidën feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për të ëmën e saj, Valentinën.

Në ditën e saj të veçantë, Kida e ka surprizuar me një urim të ndjerë publik. Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të saj, krahas së cilës ka shkruar: “Shumë urime ditëlindjen jeta ime, jam më e lumtura në botë që e kam një nënë si ti. Të dua më së shumti”.

Më tej, Kida ka publikuar dhe një foto tjetër, në të cilën shihet duke përqafuar të ëmën.

MOTI NE TIRANE
Poll