‘Idiote, gjynah bebi pa çorape’, Olta Gixhari i kthehet ndjekëses

Xing

E Mërkurë 7 Prill 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht të vitit të shkuar. . Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin Amar.

Olta publikon shpesh momente shumë të ëmbla pranë vogëlushit, ashtu siç ka bërë dhe së fundmi. Ajo ka ndarë në rrjete sociale një foto me të birin në krahë, i cili shihet pa çorape.

Nisur nga kjo një ndër ndjekëset i ka shkruar: “Idjote, pa çorape bebi gjynah në këtë të ftohtë”. Olta nuk e ka lënë pa një përgjigje. “Shkruhet idiote, se dua të jesh e saktë”, i është kthyer ajo.

MOTI NE TIRANE
Poll