Video/ Arjoni zbulon surprizën që i kishte përgatitur Serenës për Shën Valentin

Xing

E Enjte 18 Shkurt 2021, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale, apo dhe dedikimet e dashurisë.

Ditën e sotme, Arjoni ka zbuluar surprizën që i kishte përgatitur të dashurës për Shën Valentin. Ai ka publikuar një video nga dita e tyre, ku shfaqen në momente private, duke u puthur, prekur apo kërcyer. Dhoma e gjumit shihet e zbukuruar me petale trëndafili dhe tullumbace.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????? ???? (@arjonluli_)

Kujtojmë se pak kohë më parë Arjoni tregoi se me Serenën ishte takuar menjëherë pasi daljes nga "Përputhen" dhe ajo i ishte prezantuar si "Mbretëresha e Twerkut". 

MOTI NE TIRANE
Poll