Juli ka dy fjalë pas skandalit me Sindin dhe pezullimit nga produksioni

Xing

E Mërkurë 17 Shkurt 2021, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Debati mes Sindit dhe Julit në puntatën e të hënës në "Përputhen" ka qenë temë diskutimi këto dy ditë. Juli u shpreh se mamaja i kishte thënë se Sindi është "Si vaj Borshi, ekstra i virgjër". 

Sindi iu kthye me tone të larta Julit duke i thënë: "Ky është koment seksist, mbylle gojën, mos guxo t'i bësh më këto komente para një femre. Atë vajin e Borshit ta tregoj unë ty. More vesh?! Bëni komente seksiste! Kërko falje".

Pas skandalit që ndodhi në studio ku Sindi e nxehur tentoi edhe të godiste Mevlanin, ajo dhe Juli u pezulluan nga programi për një afat të pacaktuar.

Ndërkohë Juli ka reaguar me një postim në Instagram ku shprehet se nuk kishte asnjë qëllim të keq ndaj Sindit.

"Për mua kaq qe i gjithë diskutimi: Më tha për mamanë, i thashë për vajin, qeshi, qesha. Aq. Fund! Çdo gjë tjetër ishte kot", shkruhet në postimin e Julit.

MOTI NE TIRANE
Poll