Eno Popi rezulton pozitiv me Covid-19 dhe merr një vendim

Xing

E Shtunë 23 Janar 2021, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Eno Popi ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19, raporton Top Albania Rado.  Gazetari e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Popit i është dashur të karantinohet në shtëpi, por raportohet se do e vijojë pa pushim emisionin e tij në radio “nga kushtet e shtëpisë”.

Eno Popi ka marrë dhe një vendim, gjatë këtyre ditëve do të mbajë edhe një ditar karantine.

Kujtojmë që së fundmi ai vendosi t’i përkushtohej radios me një emision të ri, të titulluar “Filloje nga Zero” – “Dilema Sociale”. 

MOTI NE TIRANE
Poll