Pas dasmës me burrin çek, Afërdita Dreshaj ka 1 fjalë për Shpat Kasapin

12.07.2018 14:51

Pak ditë më parë Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl. Dasma e tyre tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe u komentua shumë. Megjithatë historia e Afërditës me Shpatin nuk mund të harrohet dhe sot modelja dhe mikesha e saj Xhesika Berberi ka bërë një deklaratë të papritur për të. "A e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?", Xhesika dhe Afërdita kanë publikuar një foto së bashku dhe janë përgjigjur: "Joooo."