Pritjes i erdhi fundi, Xhensila Myrtezaj sjell në jetë vajzën

12.07.2018 14:44

Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prinder per here te pare. Kengetarja ka sjelle ne jete nje vajze kane bere te ditur burime te Gazetes shqiptare. Xhensila ka lindur në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë. Tashmë na mbetet te presim që çifti të tregojnë emrin që kanë zgjedhur për vogelushen dhe te postojne foton e pare te saj.