Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Duket e pamundur, por...

10.04.2018 13:32

Astrologe Meri ka dhene parashikimin astrologjik diten e sotme per te gjitha shenjat e horoskopit. Ne pergjithesi ka lajme te mira ndersa nje nga shenjat, Peshqit qe do ju duket i pamundur gezimi ne kushtet e krijuara, Meri paralajmeron se edhe aty do kete gezim.

Dashi do ndjehet me i lire megjithese ne vetvete konfuz per veprimet dhe vendimet duke i stopuar pak

Demi mund te kete vetem paragjykime nga e kaluara pasi momentalisht rruget i ka te hapura

Binjket do kene nje njohje te re ne jeten personale dhe gjera te bukura per te shijuar ne pergjithesi

Gaforrja pavaresisht detyrimeve personale apo profesionale apo pergjegjesive sot do ndjej ate qe veret i perket

Luani do jete perball fakteve te reja te cilat e cilirojne nga e kaluara me ngaterresa dhe qe nuk i hap rruge vetes

Virgjeresha sot do ndjej plotesim shpirteror dhe do kete lajme te rendesishme ne partneritete te ndryshme

Peshorja do perjetoj caste romantizmi dhe takimi personal qe i ka munguar aq shume kohet e fundit

Akrepi do clirohet disi nga detyrimet familjare apo lodhja duke gjetur nje menyre shtegetimi per qetesim

Shigjetari do mari mesazhe optimiste dhe do kete takime e rrugetime te kendshme me lajme te mira

Bricjapi do kete baze te re ekonomike mbi te cilen mund te enderroj per te ardhmen

Ujori sot me henen ne shenjen e vet do clirohet nga kufizimet dhe ndryshimet qe do bej do japin rezultat te mire psikologjik

Peshqit do arrijne te pershtaten ne kushtet e krijuara me pak kufizimim por qe gezmi do futet edhe aty ku duket e pamundur