E akuzuan për operacione, Rashel Kolaneci poston foton pa makeup

06.04.2018 19:56

Si shume vajza te showbizit qe akuzohen shpeshhere per operacione plastike, nje gje e tille i ka ndodhur edhe Rashel Kolanecit, modelja e cila dikur ishte veline ne "Xing me Ermalin". Por Rasheli ka vendosur t'i mbylle gojet e liga dhe sot ka postuar nje foto pa makeup. Ajo ka marre shume komplimenta nga ndjekesit te cilet i shkruajne se pa makeup duket edhe me simpatike.