Pa lindur ende, Bes Kallaku do ju shkrijë me 'dhuratën' që ka për vajzën e tij

06.04.2018 19:51

Bes Kallaku  dhe Xhensila Myrtezaj presin të bën prindër për herë të parë të një vajze. 
Me anë të një publikimi në Insta Story Besi ka treguar sinjale se vajza e tij me siguri do ketë dobësi domatet, njësoj si i ati. Ai ka postuar nje foto shume gazmore të një bebi me domate. Kot nuk thonë bëmë baba të të ngjaj. Besi e ka gati një ide se si do të jetë seti i parë fotografik i vajzës së tij. Nuk e dimë sa dakort do të jetë Xhensila me këtë mendim të Besit.