Habit këngëtarja shqiptare, thotë para kamerës: Kemi për t'ja pika pika robt

05.04.2018 22:12

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më seksi por edhe shume te komentuara sidomos diten e sotme pas nje video qe po ben xhiron e rrjetit. Behet fjalet per Genta Ismajlin e cila do jete e ftuar në  “Xing me Ermalin”. Velina e emisionit Kejvina Kthella ka postuar nje video ku i shohim të dyja mjaft të lumtura me njëra-tjetrën ndërkohë që Genta ka thënë: “Shumë surpriza që kemi për t’ia q* r**t’.