Njihuni me motren super bukuroshe te Elita Rudit

03.04.2018 18:39

Elita Rudi eshte vertet nje moderatore shume e bukur dhe shume e dashur nga shqiptaret por ajo ka edhe nje moter bukuroshe si vetja. Ajo quhet Natyra dhe eshte e martuar e me femije. Elita dhe Natyra jane shume te ngjashme me njera tjetren ne pamje dhe kete e deshmon foto e meposhtme.