Çifti i Big Brother Albania bëhen prindër për herë të parë

03.04.2018 18:22

Ish banorja e "Big Brother 5" Klaudia Veseli dhe ish banori i "Big Brother 6" Arsim Berisha jane bere sot prinder per here te pare. Lajmin e ka bere te ditur nje faqe ne Instagram per Big Brother. Ata kane postuar nje foto ku Arsimi shihet duke mbajtur bebin ne krahe por nuk behet ende e ditur nese eshte vajze apo djale dhe as emri qe i kane vendosur.