Leonardo DiCaprio do bëhet pishman kur ta shoh ish-in të zhveshur në pyll

03.04.2018 15:31

Ish e dashura e aktorit, DiCaprio ka çmendur një rrjet të tërë me disa fotosesione të realizuara. Nina Agdal shihet e zhveshur në pyll dhe duket shumë hot. "Kur drita dhe i dashuri juaj janë të bukur, duhet të bëni atë që duhet të bëni’" ka shkruar ajo në foton e publikuar të cilin kur ta shoh DiCaprio mund të bëhet pishman që u nda prej saj.