Linda Rei ul pantallonat dhe shuan kureshtjen e të gjithëve

24.09.2017 09:30

Linda Rei është transgjinorja më e njohur në Shqipëri dhe gjithashtu shume e komentuar në media e rrjete sociale. Linda nuk i ka kursyer fotot lakuriq e ku tregon më shumë se duhet duket terhequr vemendjen e te gjitheve. Së fundmi ajo ka postuar nje foto shume provokuese ku shfaqet para pasqyres me pantallonat e zberthyera dhe me gjoksin zbuluar edhe pse nje pjese te tij e ka mbuluar me floke.