Prishet miqësia mes Rezarta Shkurtës dhe Zaiminës?

21.09.2017 15:13

Dy shoqet e ngushta mesa duket i kanë prishur raportet mes tyre. Sipas lajmi.net Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta tashmë nuk po e ndjekin njëra tjetrën në Instagram. Nuk dihet ende pse vajzat ja kanë hequr "follow"-in njëra-tjetrës. Hera e fundit kur ato u panë bashkë ishte për ditëlindjen e Zaiminës ku Rezarta i bëri i një dhuratë të këndshme shoqes.