Vildane Zeneli nuk përmbahet më. Tregon gjoksin shpërthyes para kamerës

18.09.2017 17:14

Vildane Zeneli shquhet për videot dhe fotot e saj provokuese. Modelja edhe sot ka tërhequr vëmendjen me një video të postuar në Instastory ku është shfaqur shumë seksi duke treguar gjoksin shpërthyes. Vildane njihet për format e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ekspozojë, ashtu siç ka vepruar edhe këtë herë duke vënë në pah gjoksin.