Provokon Angela Martini: Ngre fundin dhe fut dorën tek

16.09.2017 16:00

Që kur ka filluar të bëhet aktive në Instagram, Angela Martini nuk ndal së provokuari. Modelja shqiptare nuk i ka kursyer fotot e nxehta. Madje edhe kur është e veshur provokon me veprimet e saj. Kështu ka vepruar edhe me foton e radhës ku e veshur shumë seksi, Angela ngre pak fundit dhe fut dorën nën të. Modelja edhe këtë herë ka arritur të marrë vëmendjen e fansave të cilët e kanë komplimentuar.