Elvana nuk e ka mendjen vetëm tek suksesi, ja kush është personi që i fal dashuri

14.09.2017 16:06

Elvana Gjata po korr sukses me këngën "Forever is over" e ndërkohë po përgatitet për këngën e radhës. Por këngëtarja nuk e ka mendjen vetëm tek suksesi.

Personi i cili e mbështet, i jep këshilla dhe i fal dashuri është padyshim mamaja e saj me të cilën Elvana ka postuar një foto teksa përqafohet.

"O mami", shkruan këngëtarja.