Krenari kapet mat duke puthur Luanën në dasmën e Marinës

11.09.2017 18:13

Kanë tentuar prej shumë kohësh që lidhjen ta mbajnë sekrete, por mbrëmjen e djeshme Luana dhe Krenari nuk fshiheshin dot. Çifti ishin të ulur në të njëjtën tavolinë dhe janë fotografuar së bashku.

Gjithashtu ata kanë kërcyer duke mos u shpëtuar dot as kamerave të dhjetërave telefonave që xhironin mbrëmë.

 

Në një moment tjetër Krenari është kapur teksa puth Luanën e këtë mund ta quajnë puthjen e parë publike të tyre.