Kush po e prek Xhenin në vend intim?

31.08.2017 18:42

Ndonëse u përfolën për ndarje, Xheni dhe Benardi vazhdojë lidhjen e tyre më të dashuruar se kurrë, kjo kuptohet edhe nga postimet së bashku në rrjete sociale, aty ku janë shumë aktiv.

Sot Xheni ka postuar një video ku macja e saj shihet teksa e prek ish-banoren në vendin intim.

"Komode?", shkruan Xheni në postimin tjetër, postim i cili duhet thënë është shumë provokues.

Thoni të jetë bërë xheloz Benardi?