Sofia e Arian Çanit publikon foto siç e ka bërë nëna

30.08.2017 19:57

Ajo u largua një vit më parë nga "Zonë e lirë", por përsëri Romina Alku, e njohur si Sofia e Arian Çanit vazhdon të komentohet.

Së fundmi Romina është parë duke kaluar pushimet me të dashurin e saj në Kroaci dhe Mal të zi.

Sot ajo ka postuar një foto pa makeup ku duket tërheqëse si gjithnjë dhe me tipare të theksuara.