'E more në qafë dashnorin, do e vrasë Sala', Armina i kthehet komentuesit

30.08.2017 19:27

Së fundmi është përfolur në media se Sali Berisha është inatosur me djalin e tij, Shkëlzen Berisha për shkak se Armina Mevlani reklamon në çdo moment luksin e pushimeve dhe fotot me bikini. Këto lajme mesa duket kanë ndikuar që një fans ti komentojë Arminës duke i thënë se e mori në qafë Shkëlzenin.

“Po ik moj se e more ne qaf dashnorin! jo me trupin Po me publikimet qe ban se esht duke e vra sala” shkruan komentuesi.

Menjëherë ka reaguar edhe Armina.  “Me vjen keq qe bini pre e mediave inekzistente dhe gjerave qesharake qe thone", është përgjigjur blogerja.