Suada Sherifi gati për dasmë, ja fustani që ka zgjedhur

30.08.2017 18:28

Suada Sherifi është gati për dasmë... ish-Missi ka pozuar me fustanin e bardhë për albumin e martesës.

Një vit më parë me ardhjen në jetë të vajzës së saj Dejzi, Suada deklaroi se dasmën do e bëjë kur Dejzi të rritet edhe pak dhe mesa duket ka ardhur koha.

Në disa video të postuara në Instastory Suada ka treguar fustanin e nusërisë me stil sirenë që i nxjerr në pah elegancën.