Luana nxjerr në pah format seksi me bikini të bardha

30.08.2017 18:15

Luana po shijon pushimet në Mykonos që prej disa ditësh. Duke qenë se këtë verë fotot me bikini kanë qenë të rralla, gjatë këtyre pushimeve në fund të gushtit, Luana nuk po kursen ditë pa postuar foto.

Pak më parë këngëtarja ka postuar foto e veshur me bikini të bardha të cilat i nxjerrin në pah trupin tmerrësisht seksi.

Luana duket shumë e lumtur dhe po i shijon pafund këto pushime.