Një herë gjoksin, një herë të pasmet, Greta Koçi ka vendosur t'ju djegë

30.08.2017 16:55

Aktive me projekte të reja në muzikë, por aktive edhe në rrjete sociale ku së fundmi Instagrami i saj është bombarduar me foto seksi.

Pamja e re e Gretës e ka frymëzuar këngëtaren të postojë çdo ditë foto provokuese ku pak ditë më parë postoi një foto ku ekspozonte gjoksin.

Ndërsa sot po tërheq vëmendje me një foto ku me një veshje të ngushtë tregon të pasmet.

Greta kështu si e ka nisur ka vendosur t'i djegë ndjekësit e saj dhe pse jo kjo është mënyrë shumë e thjesht për të tërhequr vëmendje./Tabloid.al