'Më plasi b-' Adrola Dushi fjalor banal në sy të djalit të vogël

30.08.2017 16:31

E cilësuar si femra më e bukur shqiptare, Adrola Dushi përgjithsisht ka tërhequr vëmendjen me bukurinë magjepsëse të saj.

Mirëpo sot modelja nuk ka lënë një figurë të mirë pasi në një video të postuar në Instagram teksa ndodhet në makinë me një mik të saj, ai përdor fjalor banal ndërsa Troi është me ta.

"Më plasi b...", dëgjohet të thotë personi ndërsa Adrola qesh pasi ai është i acaruar. Ndërkohë Troi ndodhet në sediljen e prapme por modelja dhe miku i saj me siguri kanë harruar që kanë Troin me vete kur kanë përdorur këto fjalë./Tabloid.al