Foto 'pa makeup' e Era Istrefit që ju gënjeu të gjithëve

30.08.2017 12:32

Ndodh rrallë që VIP-et shqiptare të postojnë foto pa makeup por edhe atëherë kur postojnë bëhet lajm.

Një foto që Era Istrefi ka postuar ditën e sotme në Instastory ku shfaqet me një grim natyral, është komentuar si foto "pa makeup"  saj.

Por po të shihni foton me kujdes duket qartë që buzët janë të lyera dhe vetullat po ashtu.

Një foto e vërtet pa makeup e Era Istrefit është kjo më poshtë: