Nga Bota, 9 Gusht 2022, 18:56

Pas ndarjes nga Kim, Kanye nuk ndal sulmet ndaj Pete dhe e bën për spital

XING

Pas ndarjes nga Kim, Kanye nuk ndal sulmet ndaj Pete dhe e bën për

Kanye West ka sulmuar Pete Davidsona pas ndarjes së tij nga Kim Kardashian dhe e ka bërë për spital. Reperi një ditë më parë ndau në Instagram faqen e parë të gazetës “New York Times”(me fotoshop) ku shkruhej: “SKETE DAVIDSON VDES NË MOSHËN 28 VJEÇARE”.

Pas ndarjes nga Kim, Kanye nuk ndal sulmet ndaj Pete dhe e bën për

Sulmet kanë ka shkaktuar shqetësimin e Pete. Sipas burimeve Pete ka kërkuar ndihmë terapeutike për të përballuar presionin nga West. 

“Vëmendja dhe negativiteti që vijnë nga Kanye dhe veprimet e tij janë një shkas për Pete dhe atij i është dashur të kërkojë ndihmë”, i tha revistës People një person i afërt me Davidson.

Pas ndarjes nga Kim, Kanye nuk ndal sulmet ndaj Pete dhe e bën për

“Ai është i mërzitur për ndarjen. Por koha dhe fakti që ata jetonin në dy qytete të ndryshme e bëri të vështirë”, tha burimi.