Nga Bota, 17 Janar 2022, 15:54

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze

XING

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze

Vetëm disa javë pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar Hadid është fotografuar me një vajzë misterioze.

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze

Modeli 22-vjeçar shoqërohej nga një vajzë e panjohur dhe darkuan në një restorant.

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze

Dua dhe Anwar i dhanë fund lidhjes pas 3 vitesh bashkë.  Burimet pranë tyre raportuan se ata nuk e kishin parë njëri-tjetrin për tetë javë për shkak të orarit të tyre.

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze

Dua thuhet se ka qenë duke incizuar albumin e saj në Londër dhe në Los Angeles, ndërsa Anwar ka qenë në New York.

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet mat me vajzën misterioze