Ish-banorja bukuroshe e 'Big Brother Albania' do të bëhet nënë për herë të dytë

Xing

E Mërkurë 13 Tetor 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Një nga vajzat më të bukura të "Big Brother", do të bëhet nënë për herë të dytë. Bëhet fjalë për Ilda Gegën, ish-banoren e edicionit të parë të "Big Brother Albania".

Lajmin e ka dhënë vetë Ilda me një postim në Instagram ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe zbulon se do të bëhet me vajzë.

"Kush e zotëron botën? Vajzat", shkruan Ilda. 

Ilda jeton në sHBA ku është martuar dhe është nënë e një djali.

MOTI NE TIRANE
Poll