Ish konkurrenti i 'Përputhen' merr ftesën për të qenë pjesë e BB Vip Albania

Xing

E Hënë 20 Shtator 2021, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother Albania VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më të famshme, mes tyre këngëtarë, aktorë e moderatorë.

Por mesa duket brenda Big Brother VIP do të shohim edhe personazhe nga "Përputhen".

Sipas "Darling", ftesa i ka shkuar edhe Arsim Abdulit, ish konkurentit të Për’puthen. Djali që shkaktoi shumë zhurmë më rrjet për marrëdhëniet e tij me vajzat e njohura, pa dyshim që do ti dhurojë show programit.

Arsimi ende nuk e ka marrë si vendim pasi është e vështirë ta ndash jetën mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

MOTI NE TIRANE
Poll