Një kurth i ëmbël, Meri paralajmëron këtë shenjë të ketë kujdes

Xing

E Hënë 20 Shtator 2021, 16:04 / Kategoria Horoskopi & Fati / 

Hena e Plote ne Peshk po shpalos ngjyren e saj roze. Ne kete moment enderrimtar dhe romantik do ndjejme nje joshje diku ne nje cep te harruar qe fillon dhe shendrin. Ky moment do shenoj sa ne do biem ne kete kurth te embel qe me pas mund te kete pasoja ne psikologjine tone apo ne projektimin e te ardhmes. Disa nuk do ta marrin veten per disa kohe pasi nje realitet shume i embel do i zhgenjej dhe do ta kerkojne me kote per ta patur perseri.

Dashi
Keni dy rruge per te zgjedhur. Njera eshte lufta dhe tjetra eshte paqja. Por ne asnje menyre nuk mund te jete ikja nga realiteti. Nese zgjidhni luften do keni probleme. Gurin e cmuar te jetes suaj qe e keni humbur mund ta gjeni por duke kerkuar ne vendin e duhur

Demi
Po prisni nje dhurate e cila ju vjen me shume nga sa e kishit menduar. Sidomos nga dikush qe e kishit me shume si shoqeri sesa si lidhje erotike. Nje dhurate e cmuar duhet t'ju vej ne pikpyetje

Binjaket
Guaska e Perles qe prisni mund te jete bosh apo e kultivuar pa vleren qe prisnit. Kjo do ndodh ne nje njohje qe prisni me shume se sa do merrni sidmos per meshkujt Binjak

Gaforrja
Nje plan mund te prishet nga nje plangprishes qe ve para ne rrugen tuaj nje pengese e cila nuk do ju duket si pengese, por ne fakt do ju duket si biznes fitimprures

Luani
Jeni gati te beni dicka te rendesishme ne jeten tuaj dhe nuk do ta prisnit ne asnje cast se diku ju pret nje surprize jo e kendshme dhe nje lufte e hapur nga krahet. Do ta shikoja si moment delikat mbrojtjen tuaj

Virgjeresha
Nese ne fushen e lojes dalin te gjitha figurat e rendesishme, duhet te beni kujdes se e keqja vjen andej nga nuk e prisnit. Ne kete rast do ju kerkoja te shikonit cdo hije qe leviz neper mure

Peshorja
Kjo dite duket sikur ju perket nga ngjyrat dhe ndjesite e gureve te cmuar ne jeten tuaj qe mund te jene njerez apo projekte. Por nje projekt mbetet mbyllur dhe duket sikur eshte me i rendesishmi

Akrepi
Misteri dhe sekreti apo joshja do ju vijne shume per shtat ne kete periudhe. Sa me te heshtur dhe joshes ne te njejten kohe aq me te suksesshem. Madje ikja nga vendi i krimit do jete sukses. Por edhe kthimi aty do jete sukses

Shigjetari
Duhet keto dite te beni nje marreveshje te rendesishme persa i perket nje pune me leverdi. Ne kete marreveshje nuk duhet te perfshihen njerez qe jane te dobet perball joshjeve ne pergjithesi apo femrat

Bricjapi
Per ju do kete rendesi siguria dhe krenaria juaj. Por mos harroni qe ne marredheniet me te tjeret duhet te beni nje sakrifice per te treguar qe ata mund te mbeshteten tek ju. Por kjo periudhe do tregoj qe kasaforten tuaj nuk e hapni per askend kushdo qofte

Ujori
Nje dite e mbushur me rrezatim energjie per te kenaqur veten dhe ndoshta te ftuarit tuaj te ketyre diteve. Nje person mes te ftuarve po vjen me qellim negativ dhe prishes

Peshqit
Duhet te gjeni edhe celsin e fundit pas shume celsave dhe mundesive qe keni arritur deri tani. Por ky celes nuk eshte celes normal. Ka te beje me magjine e diteve dhe deformohet sipas emocioneve dhe ndjenjave tuaja. Kujdes me ate qe deshironi.

MOTI NE TIRANE
Poll