Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

Xing

E Hënë 20 Shtator 2021, 16:04 / Kategoria Showbiz nga Bota / 

Kylie Jenner konfirmoi shtatzënë me datë 8 Shtator, duke publikuar në Instagram një video tejet emocionuese. Videoja niste me testin e shtatzënisë dhe mbyllej me Stormin duke puthur barkun e mamit.

Kylie është disa muajshe shtatzënë dhe përgjatë kësaj kohe nuk ka folur për gjininë e bebit. Mirëpo, po t’i rikthehemi videos, duket se na ka shpëtuar një detaj.

Ajo e ka shoqëruar lajmin e pritjes së ëmbël me këngën “To our daughter” (për vajzën tonë). Ndjekësit janë të bindur që kjo nuk ka qenë një zgjedhje e rastësishme dhe se Kylie është në pritje të një vajze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)

MOTI NE TIRANE
Poll