Lidhje e re apo rikthim me Donaldin? Bora Zemani përgjigjet troç

Xing

E Hënë 20 Shtator 2021, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak kohë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së gjatë të dashurisë, por a do të ketë një rikthim mes tyre?

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, Bora ka treguar se për të është më e thjeshtë të nisë diçka të re, se të rikthehet sërish te dashuria e vjetër. Ajo ka shpjeguar se për t’u rikthyer duhet dashuri shumë e fortë, falje dhe mirëkuptim nga të dyja palët.

“Janë më të thjeshta fillimet e reja…Për rikthim duhet dashuri shumë e fortë, falje, mirëkuptim dhe shumë punë nga partnerët që të rindërtohet marrëdhënia. Ndaj shumica e njerëzve thjesht heqin dorë edhe kur ka mbetur diçka pas”, ka shkruar moderatorja.

MOTI NE TIRANE
Poll