Tjetër ndarje në showbiz, i jep fund lidhjes çifti i njohur

Xing

E Mërkurë 8 Shtator 2021, 18:06 / Kategoria Showbiz nga Bota / 

I ka dhënë fund lidhjes një nga çiftet më të komentuar të showbizit, Scott Disick dhe modelja Amelia Hamlin dhe lajmin e konfirmon E News. Amelia u nda me Scott gjatë fundjavës, Scott pranoi se ai mendon që është beqar tani.

“Ata u argëtuan shumë së bashku, por kurrë nuk do të ishte e gjatë marrëdhënie afatgjatë,” u shpreh një burim i afërt me dyshen.

Një burim tjetër shtoi, “Amelia ka përfunduar me Scott tani. Ajo dëshiron të jetë e fortë dhe të vazhdojë përpara. Ajo kishte mjaft dhe ishte koha. Miqtë e saj të gjithë po mblidhen rreth saj dhe e mbështesin atë, të gjithë e dinë se ajo meriton më mirë. Edhe ajo e di atë”.

MOTI NE TIRANE
Poll